Autoservis a pneuservis Milan Jaroš

+420 606 344 538

Plnění a servis klimatizací

Ceny dle množství použitého média 1,-/gr. Média

Pravidelnou údržbou klimatizace zvyšujete komfort a příjemne prostředí ve Vašem vozidle. Běžně může docházet k sice malému, ale ne zanedbatelnému úniku chladícího média. Prověřujeme účinnost klimatizace a těsnost systému, provádíme výměnu chladiva, pylového filtru a dezinfekci výparníku za použití nejvyspělejších přístrojů. Pravidelná kontrola a údržba je pak zárukou bezproblémově fungující klimatizace a tím pádem i příjemné jízdy ve Vašem automobilu.

Čištění a dezinfekce ozónem zdarma

Generátor ozónu nahrazuje nedostatečné čištění interiéru a klimatizace ručním čištěním, pomocí chemických sprejů a dalších přípravků, které nezničí pachy z bakterií a plísní. Sprejové čističe použe překryjí pach "voňavým povlakem", který pouze oddaluje problém, ale neřeší ho. Jediné spolehlivé řešení pro komplexní desinfekci je za použití ozónu. Zbavte automobil pachů ze zvířat, cigaretového kouře, chemických pachů, ale například také pachu z rozlitého zkyslého mléka!!!

Co je vlastně ozón a jak to celé funguje?

Ozón (O3) je plyn, který je přítomen v přírodě a je tvořen třemi atomy kyslíku namísto dvou, které tvoří molekuly běžného kyslíku O2. Za normálních podmínek je to plyn modré barvy s mimořádně silnými oxidačními účinky. Usmrcuje všechy běžné se vyskytující bakterie, ničí formy patogenních mikroorganizmů, které nejsou ostatní desinfekční prostředky schopny zničt. Ozón má velmi široké použití. V průmyslu se používá k bělení látek, desinfekci vody a další. V zemědělství například k povrchovému ošetření zeleniny a ovoce, zejména k zabránění růstu plísní a kvasinek.

S generátorem ozónu lehce, bezpracně a rychle vydesinfikujete interiér vozu a také klimatizaci. Ozónem opravdu vyčístíte klimatizační systém a zbavíte ho bakterií, virů, výtrusů a plísní. Toto za pomocí čisticích sprejů není možné! Generátor ozónu vytváří ze vzduchu ozón, který okamžitě zabíjí všechno živé organického původu, protože se jedná o plyn dostane se na všechna místa v interiéru vozu. Po aplikaci ucíte vůni čistého vzduchu.

Ozón a jeho vyjímečné výhody:

  • nepřekrývá pachy, ale eliminuje je
  • odstraní pach ze zvířat, cigaret a chemické pachy.
  • je netečný k interiéru vozu a nezanechává žádné skvrny na tkanině a kůži
  • ozón je šetrný k životnímu prostředí
Autoservis a pneuservis Jaroš poskytuje servis a veškeré opravárenské práce u aut všech značek. Poskytujeme servis všech částí aut včetně výměny provozních kapalin a klimatizace. Pneuservis, diagnostika motoru a také odtahová služba (okolí Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Frenštát pod Rahoštěm i jinde) je u nás samozřejmostí. Náš autoservis byl založen roku 1998 panem Milanem Jarošem.
Otevírací doba
    PO 8:00 - 18:00
    ÚT 8:00 - 18:00
    ST 8:00 - 18:00
    ČT 8:00 - 18:00
    PÁ 8:00 - 18:00
    SO 8:00 - 12:00